Formularz zamówienia

Kod rabatowy


UWAGA!!! Promocja! Tylko do końca roku możesz aktywować i przetestować platformę za jedyne 7zł za pierwszy miesiąc! (w każdej chwili, bez żadnych ukrytych kosztów możesz zrezygnować z dostępu) i zagwarantować sobie cenę 27 zł/ miesięcznie do końca trwania abonamentu (Ty decydujesz kiedy go zakończysz). Od nowego roku cena wzrośnie do 47 zł/ miesiąc!

Sprzedawco! Przedsiębiorco!

Czy:

- Odczuwasz czasem presję czasu oraz masz poczucie przeciążenia obowiązkami?

- Czujesz, że mógłbyś podnieść swoją skuteczność?

- Masz otwartość i chęć rozwoju?

- Chciałbyś lepiej radzić sobie w negocjacjach cenowych?

- Chętnie zwiększyłbyś swoje obroty, przychody i zarobki?

- Pragniesz szybciej budować porozumienie, zaufanie i lepiej komunikować się z Twoimi klientami?

- Chciałbyś lepiej radzić sobie z wyjaśnianiem wątpliwości i rozwiewaniem obiekcji klienta (np. za drogo, muszę to przemyśleć, zastanowię się, chcę porównać z ofertą konkurencji itp.)?

- Chciałbyś skuteczniej finalizować transakcje?

 

Jeżeli chociaż na jedno powyższe pytanie odpowiedziałeś "TAK", to Akademia Sprzedawcy Lideru.pl Nikodema Zegzda jest dla Ciebie.

 

Jakie korzyści płyną dla użytkownika platformy "Lideruj.pl"?

- Natychmiastowy dostęp do zindywidualizowanej platformy e-learningowej (kompatybilnej także z urządzeniami mobilnymi)

- Praktyczna wiedza i wskazówki, najwyższa jakość płynąca od praktyka sprzedaży i certyfikowanego trenera współpracującego z dużymi markami

- Treści niedostępne nigdzie indziej 

- Stała, niska opłata (pojedyncze szkolenia kosztują setki, a nawet tysiące złotych a tutaj za mniej niż 1zł dziennie dostajesz nieograniczony dostęp do wszystkich szkoleń)

- Opłata pobierana automatycznie z Twojej karty (łatwość i wygoda- nie musisz nawet o tym myśleć)

- Stale rosnąca baza szkoleń

- Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku (tylko dla absolwentów szkoleń Nikodema Zegzdy)

- Specjalne oferty i bonusy

- Stały rozwój umiejętności i rosnącą przewagę konkurencyjna

- Stałe wsparcie i aktualna wiedza rynkowa

- Wypracowanie dobrych nawyków poprzez powtarzanie dobrych praktyk

 

Jakie jeszcze korzyści odniesiesz będąc członkiem naszej społeczności?

- Dowiesz się jakie  kluczowe kompetencje handlowca, które decydują o jego sukcesie lub porażce

- Przyjrzysz się czynnikom psychologicznym wpływającym na postawę sprzedawcy oraz klienta

- Skrystalizujesz swoje wartości i i wyznaczysz cele, które podniosą jakość Twojego życia

- Przyjrzysz się swoim przekonaniom i nawykom, które wpływają na Twoją pracę

- Poznasz wpływ zdrowego trybu życia i zadbanego wyglądu na Twoje wyniki sprzedażowe

- Dowiesz się dlaczego znajomość produktu(ów), rynku i fachowość jest kluczowa dla procesu zakupowego Twojego klienta

 

Ponadto dowiesz się:

- Jak nigdy nie mieć problemu z brakiem potencjalnych klientów?

- Jakie są mechanizmy percepcji oraz jaka jest rola zmysłów w sprzedaży?

- Jak budować dobre relacje?

- Jakie są mechanizmy wpływu i perswazji?

- Dlaczego znajomość typów osobowości może zrewolucjonizować Twoje wyniki sprzedażowe?

- Jak przeprowadzić Klienta od "nie" do "tak" pomimo (albo dzięki) jego obiekcjom i wątpliwościom?

- Jak prosto, szybko i skutecznie finalizować transakcje oszczędzając czas swój i klienta?

- Jakie metody i narzędzia planowania pomogą Ci osiągnąć więcej w krótszym czasie?

 

...i wiele więcej

 

Kto jest twórcą abonamentu?

Twórcą abonamentu jest Nikodem Zegzda. "Jestem przedsiębiorcą, certyfikowanym trenerem biznesu i coachem. Swoje praktyczne kilkunastoletnie doświadczenie zdobywałem w branży finansowej, szkoleniowej i wydawniczej. Przeszedłem ścieżkę od konsultanta do dyrektora generalnego, zdobywając doświadczenie sprzedażowe, managerskie i dotyczące prowadzenia biznesu. Jestem współzałożycielem firmy Zegzda Sp. z o.o., której misją jest inspirowanie do doskonałości ludzi i organizacje.

Tworzę unikalne i skuteczne programy rozwojowe. Jestem "przekaźnikiem" najlepszych praktyk rynkowych płynących od autorytetów świata biznesu i nauki. Przeprowadziłem kilkaset warsztatów, szkoleń i seminariów, w których uczestniczyły tysiące osób. Pomagam również poprzez coaching i indywidualne konsultacje.

Z moich usług korzystają właściciele, zarządy, managerowie i pracownicy firm takich jak: Marki Wiśniowski oraz jej kilkuset dystrybutorów, Fundacja Horyzont 360, TR Ubezpieczenia, Bag-Sport, Fundacja Rozwoju Regionów, iPolska, Vitberg, WDiD Sandomierz, Perfekt Design, TR Ubezpieczenia, Beno, Inter-Styl, Acrogym, El-kag, Nova Sandec, LedLight, RTCK, Expert Glass, , Meble Beskid i wielu inni.
 

Co o Nikodemie mówią Klienci?

 

"Chciałem podziękować i pogratulować dzisiejszego wystąpienia, było naprawdę mocne! Bez sztucznego pompowania, tylko fakty i sprawdzone metody poparte przykładami. Do tego niełatwy temat celów - 2 lata jeżdżę na szkolenia i nikt jeszcze tego tak prosto nie przedstawił. Może dlatego do dzisiaj w ogóle ich nie miałem."- Michał z Jaworza,

"Raz jeszcze dziękuję za wczorajsze szkolenie i Pana entuzjazm. Istnieć znaczy zmieniać się, zmieniać się to dojrzewać, dojrzewać zaś to nieskończenie zmieniać siebie samego." Dorota z Rzeszowa, 

"To, co robisz, mówisz i kim jesteś przemawia do mnie. Na marginesie nie lubię bicia piany i jestem bardzo wymagający względem siebie i tych, z którymi pracuję. Bo bardzo lubię jakość. I Ty ją masz. Potrzebowałem troszkę czasu, by się o tym przekonać. Sam nieustannie się uczę i będę to robił do końca życia. Bardzo lubię praktyczne rzeczy. Bardzo wiele dajesz innym nie każdy potrafi to docenić. Ja doceniam. I wierz mi dobro, które dajesz ludziom wróci do Ciebie milionkrotnie."- Krzysztof z Głogowa, przedsiębiorca

"Rewelacyjny Coach i Mentor. Odpowiednia Osoba na odpowiednim miejscu. Podejście i dystans do tego co robi sprawia, że po szkoleniu chce się tylko więcej i więcej czerpać i korzystać z jego wskazówek. Już nie mogę doczekać się kolejnego szkolenia z Twoim Udziałem!!" - Artur Gabryś, przedsiębiorca

"Brałem udział w szkoleniu sprzedażowym Nikodema i jestem zachwycony jakością merytoryczną (same konkrety!), całym programem szkolenia, przygotowaniem organizacyjnym, jak i indywidualnym podejściem do szkolonej firmy i uczestników. Nikodem tak uczy sprzedaży, że chcesz się potem zajmować tylko tym. Zdecydowanie polecam!"- Adam z Nowego Sącza, marketer

 

 

 

Jak wygląda platforma i jak skonstruowane są kursy?

Tak wygląda platforma "w środku". Mamy kursy podstawowe i zaawansowane. Niektóre są od razu a inne otwierają się później, na przykład w momencie ukończenia wymaganych wcześniejszych poziomów. Wszystko zorganizowane jest w ten sposób, aby ułatwić Ci naukę i rozwój oraz dawkować wiedzę. Dzięki temu twój rozwój przebiega w sposób uporządkowany i ciągły. Zawsze i wszędzie masz dostęp do swojej platformy e-lerningowej co pozwali Ci wracać do kursów w dowolnym momencie, korzystając zarówno z komputera jak i urządzenia mobilnego! Ponadto, w ramach abonamentu systematycznie będą pojawiać się nowe kursy. 

 

Jak wygląda przykładowa lekcja?

 

Ile to wszystko kosztuje?

 

Tak wiele otrzymujesz za naprawdę niewielką kwotę. Zaledwie 27 zł miesięcznie kosztuje Cię nieogranioczony dostęp do platformy!!! To mniej niż 1 zł dziennie! Przyznasz, że to bardzo tanio, nieprawdaż?

Jednocześnie, abyś mógł docenić wartość tej usługi umożliwimy Ci dostęp do platformy na pierwszy miesiąc za jedyne 7 zł. Niczym nie ryzykujesz. Dodatkowo, jeżeli w którymkolwiek momencie stwierdzisz, że niechcesz dalej korzystać z platformy, będziesz mógł zrezygnować w każdej chwili, nie ponasząć z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

Gwarantuję Ci, że to będą jedne z najlepiej zainwestowanych pieniędzy w Twoim życiu.

 

Co bym zrobił na Twoim miejcu?

Wróciłbym na górę tej strony i złożył zamówienie. Niekoniecznie dlatego, że uwierzyłbym we wszystko co jest tu napisane, ale dlatego, że niczym nie ryzykuję. Mogę przetestować platformę przez 30 dni (za jedyne 7 zł) i ocenić czy jest ona dla mnie dobrym rozwiązaniem. Czułbym się źle, gdybym przepuścił taką okazję bo właściwie niczym nie ryzykuję, a mogę zyskać bardzo dużo. Decyzja należy do Ciebie.

 

Życzę Ci samych dobrych wyborów!

Nikodem Zegzda

Twórca platformy "Lideruj.pl"